Seminarid ja koolitused

Meie juures saad läbi viia nii pikemaid seminare, kui lühemaid koolitusi. Oma erinevate ruumide ja võimalustega sobib kompleks ka erinevate praktikate/töötubade läbiviimiseks üheaegselt. Väga tõsist ajugümnastikat ja tähelepanu vajavate koolituste puhul hoiatame looduse ilu ja lõhnade häiriva mõju ning ajataju kadumise eest :)

Taivaalodsõ nulk

Suur, valge ja avar ruum mahutab teatristiilis lausa 200 inimest. Ruumis on võimalik laudu paigutada väga mitmel erineval moel. Grupitöödeks leiab igaüks kindlasti oma nurgakese. Eriti lapsesõbralikel seminaridel ja koolitustel saavad kaasa võetud lapsed mängida lastenurgas - rahule jäävad nii emmed-issid kui lapsed.
Suvisel ajal, kui päike vallatult ruumis mängleb, on selles ruumis parem pidada loenguid, kus ekraani-projektiorit väga vaja ei lähe.

Tiigi Nulk

Siinne kaminaruum sobib väiksemale seltskonnale. Mahutavus oleneb istekohtade paigutusest. Üle 20 inimese ei soovita me siia ruumi siiski planeerida.

Suitsusauna kaminasaal

Kui samal päeval suitsusauna ei kasutata, on võimalik kaminasaalis läbi viia erinevaid tegevusi, max 20 in.

Suveait, lõkkeplats ja grillikoda?

See metsanurgake on sobilik välikoolituste läbiviimiseks, siin on tehtud isegi sütelkõndi. Vihmase ilma korral pakub aga peavarju Suveait. Kui suurele seltskonnale siin aga koolitust läbi viia, jääb koolitaja otsustada. Kõik sõltub ju sellest, mis on koolituse eesmärk. Ja kui palju soovitakse tavapärast, koolitusruumile omast interjööri luua. Parim on see keskkond aga kontoriinimesele tunnetamaks looduse poolt pakutavat VABADUSE tunnet. Kaasik ees ja kuusik taga - vahepeale jäävad sõnajalad, metsmaasikad, puravikud, kärbseseened ja uudishimulikud koolitatavad.

Privaatne, värskendav ja meeldejääv saab see koolitus igal juhul olema!

 

Lisatasu eest:

  • paljundus
  • kohvipausid
  • toitlustamine
  • majutus
  • saunad